Fiorino
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Jeśli zamówienie jest potrzebne wcześniej- wybierz opcję dostawy PRIORYTET.

 

Niepowtarzalne wrażenia – personalizowane piosenki dla przedszkolaka

Dzieci kochają rozrywkę w każdej postaci – chętnie biorą udział w zabawach kreatywnych. Potrzebują nie tylko opieki, ale i rodziców, którzy odpowiednio zadbają o bliskość i ich samopoczucie. Odpowiednie materiały edukacyjne, takie jak personalizowane piosenki dla przedszkolaka, są w stanie uszczęśliwić nasze małe skarby. Składają się z mądrych zwrotów, uczących dzieci odpowiednich nawyków, zachęcają do ruchu i aktywności. W jaki sposób?

Personalizowane piosenki są napisane i nagrane we współpracy z prawdziwymi specjalistami. Złożone z pełnych mądrości zwrotek, dają radość maluszkom i możliwość edukacji poprzez muzykę. To również sposób na ożywienie dziecięcych zabaw i zainteresowanie się tym rodzajem sztuki już w wieku kilku lat.

 

Personalizowane piosenki – muzyka wpływa na rozwój

Każdy rodzic pragnie dla swojego dziecka wszystkiego, co najlepsze. Aby rozwój malucha prowadzić odpowiedzialnie, warto mieć pod ręką profesjonalne narzędzia edukacyjne. Piosenki personalizowane dla dzieci umożliwiają wielopłaszczyznowy rozwój. Aktywnie zajmą przedszkolaka. Dorośli w końcu z obawą sięgają po coraz to nowsze zajęcia i sposoby edukowania. W dzisiejszym świecie można natrafić na wiele negatywnych bodźców – a odsłuchiwanie naszych piosenek przyczynia się do prawidłowego rozwoju i ogromnej radości malucha.

 

Niepowtarzalny entuzjazm  – piosenka personalizowana dla przedszkolaka

Dzieci są entuzjastami w każdej dziedzinie życia. Chętnie przyjmują coraz to nowe metody działania rodziców, zwłaszcza tak ciekawe, jak personalizowane pioseneczki. Dlaczego? Wyjątkowe w tych nagraniach jest to, że muzyczni bohaterowie zwracają się do dziecka – po imieniu. Przedszkolak jest w pozytywny sposób zachęcany nie tylko do zabawy, ale ruchu w postaci tańca, a nawet śpiewu. Twoje dziecko poczuje się nie tylko zadowolone – będzie wyróżnione i chętniej zaangażuje się w rozwijające zadania. Te zaś są dołączone do gotowego zestawu piosenek.

Dodatkowo – dziecko, dzięki takiej nietypowej zabawce, może zakochać się w muzyce. Odsłuchiwanie personalizowanych piosenek to idealny moment na odkrywanie ukrytych talentów i zalążków dziecięcych pasji. Bo każdy dorosły wie, że muzyka to prawdziwa magia, która jest z nami przez całe życie. 

 

Piosenki personalizowane jako idealny prezent dla przedszkolaka

Nieważne, czy szukasz prezentu dla chłopca, czy dziewczynki, zestawy personalizowanych piosenek sprawdzą się jako najlepszy podarunek. W końcu wybór niespodzianki dla przedszkolaka z okazji urodzin czy innego święta to nie taka prosta sprawa. Unikalność piosenek wybawia rodziców z kłopotu – dając im materiał edukacyjny, dzięki któremu maluch rozwinie się prawidłowo i będzie cieszył się każdym spędzonym momentem z piosenkami.

Takie prezentowe zestawy zawierają trzynaście dziecięcych utworów, a także książeczkę z dodatkowymi zajęciami – manualnymi, logicznymi i kreatywnymi. Nie możemy również nie wspomnieć o miękkiej, wysokiej jakości podusi w kształcie liskowego lub kociego pyszczka. Podusie można kupić osobno lub w gotowych zestawach razem z personalizowanymi piosenkami dla dzieci. Z taką niespodzianką żaden jubilat nie będzie się nudził!

Zobacz wszystkie zestawy naszych muzycznych prezentów!

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl