Fiorino
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Jeśli zamówienie jest potrzebne wcześniej- wybierz opcję dostawy PRIORYTET.

 

Zabawki kreatywne dla dzieci - nauka przez zabawę

Albert Einstein powiedział: "zabawa to najwyższa forma badań" i to jest 100% prawda! Zabawa to najlepszy sposób, w jaki dzieci zaczynają się uczyć i poznają otaczający je świat. Dzieci uwielbiają odkrywać i uczyć się nowych rzeczy już na bardzo wczesnym etapie swojego życia. Jako rodzice wypełniamy nasze domy zabawkami, którymi dzieci uwielbiają się bawić. Ale czy wiesz, że zachęcanie dziecka do zabawy zabawkami kreatywnymi może wspomóc jego rozwój intelektualny i ruchowy?

 

Personalizowane piosenki dla dzieci jako pomysł na aktywną i kreatywną zabawę

Wprowadzenie zabawek kreatywnych i aktywności fizycznej na wczesnym etapie rozwoju dziecka może wzmocnić jego zmysły, pobudzić wyobraźnie, nauczyć samodzielności i wzmocnić umiejętności społeczne.  

Każdemu rodzicowi zależy, by jego pociecha uczyła się poprzez zabawę. W dzisiejszych czasach jest to jak najbardziej możliwe, bowiem na rynku dostępne są różnego rodzaju edukacyjne i kreatywne zabawki. W naszym sklepie internetowym znaleźć można na przykład personalizowane piosenki dla dzieci, które stanowią dla nich nie tylko idealną formę rozrywki, ale też sporą dawkę wiedzy, wpływającą na ich rozwój fizyczny i umysłowy. 

Płyta zawiera różne gatunki muzyczne, dzięki czemu maluch może swobodnie zapoznać się ze środowiskiem muzycznym. Ogromną zaletą jest fakt, iż bohaterowie utworów zwracają się bezpośrednio po imieniu do malucha, zachęcając go do wspólnej zabawy. Głównym zamysłem naszych personalizowanych piosenek dla dzieci była chęć nauki dzieci, w tym między innymi: kolorów, pór roku, zwierząt czy owoców. Jest to zupełnie inny wymiar aktywnej rozrywki, podczas której pobudzany jest mózg do nauki nowych elementów. Nasz produkt to także świetny pomysł na prezent urodzinowy dla malucha, który dopiero poznaje świat sztuki.

Oto nasze przykładowe zestawy personalizowanych piosenek:

 

 

  1. Personalizowane piosenki dla dzieci CHŁOPCY zestaw Płyta CD + książeczka + poduszka lisek Kawi
  2. Personalizowane piosenki dla dzieci DZIEWCZYNKI zestaw Płyta CD + książeczka + poduszka kotka Eli
  3. Personalizowane piosenki dla dzieci CHŁOPCY zestaw Płyta CD + książeczka
  4. Personalizowane piosenki dla dzieci DZIEWCZYNKI zestaw Płyta CD + książeczka

  

Rośliny doniczkowe - odkrywamy świat natury

Dzieci szybko się uczą i są świetnymi obserwatorami. To od Ciebie zależy, w jaki sposób pomożesz i ukształtujesz ich wrodzoną zdolność uczenia się. Zabawki kreatywne niekoniecznie muszą być tymi z literami lub cyframi na nich. W naszym sklepie dostępne są rośliny doniczkowe, które samodzielnie posiejesz razem z dzieckiem i będziesz mógł obserwować jak małe ziarenka zmieniają się w piękne rośliny. Hodowanie roślin to fantastyczna zabawa i edukacja w jednym. Dziecko nawet nie wie, że się uczy. Tutaj nie ma też ograniczeń wiekowych! Małe dzieci, przedszkolaki i starsze dzieci, nastolatki a nawet dorośli - wszyscy w równym stopniu korzystają z uroku tworzenia własnej plantacji roślin. 

Oto nasze najciekawsze propozycje roślin doniczkowych:

  1. Roślina doniczkowa Żywe kamienie szczęścia (lithops)
  2. Roślina doniczkowa Papryka słodka poupila (capsicum annuum)
  3. Roślina doniczkowa Mięta pieprzowa (mentha piperita)
  4. Roślina doniczkowa Róża pustyni (adenium obesum)
  5. Roślina doniczkowa Kocimiętka (nepeta cataria)
  6. Roślina doniczkowa Kaktusy mieszanka (Cactus spp.)
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl