Ząbkowanie może się rozpocząć w dowolnym czasie między 4 a 10 miesiącem życia dziecka. Jedno jest pewne! Gwarantujemy, że będziesz wiedziała, kiedy się zaczęło. Nadmierny płacz, zaczerwienione i opuchnięte dziąsła, utrata apetytu, wypieki na policzkach… Biedne maluchy odczuwają ogromny dyskomfort, podczas tego bolesnego etapu rozwoju. Na szczęście z pomocą przychodzą drewniane gryzaki, które potrafią zdziałać cuda, łagodząc ból podczas ząbkowania. Jeżeli stoisz przed wyborem odpowiedniego gryzaka, sprawdź nasz poradnik, dlaczego warto wybrać drewniane gryzaki dla niemowląt.

" />
Fiorino
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Zalety drewnianych gryzaków

Ząbkowanie może się rozpocząć w dowolnym czasie między 4 a 10 miesiącem życia dziecka. Jedno jest pewne! Gwarantujemy, że będziesz wiedziała, kiedy się zaczęło. Nadmierny płacz, zaczerwienione i opuchnięte dziąsła, utrata apetytu, wypieki na policzkach… Biedne maluchy odczuwają ogromny dyskomfort, podczas tego bolesnego etapu rozwoju. Na szczęście z pomocą przychodzą drewniane gryzaki, które potrafią zdziałać cuda, łagodząc ból podczas ząbkowania. Jeżeli stoisz przed wyborem odpowiedniego gryzaka, sprawdź nasz poradnik, dlaczego warto wybrać drewniane gryzaki dla niemowląt.

 

Gryzaki z drewna - bezpieczne dla dziecka 

 

Ważne jest, aby gryzaki, które trafiają w ręce dziecka były w 100% bezpieczne, zwłaszcza że niemowlęta uwielbiają wkładać wszystkie rzeczy do buzi. Wiele plastikowych zabawek zawiera szkodliwe substancje takie jak BPA, niektóre mogą zawierać nawet ślady ołowiu! Dlatego warto postawić na drewniane gryzaki. Drewno jest naturalnym materiałem, które jest bezpieczny dla niemowląt. Niektóre gatunki drewna mają nawet właściwości antybakteryjne! Gryzaki drewniane są bardzo trwałe i pękają znacznie rzadziej niż gryzaki plastikowe. 

 

Drewniane gryzaki - doświadczenia sensoryczne

Drewniany gryzak działa kojąco i przemawia do zmysłu dotyku dziecka, ponieważ jest gładki, ciepły i przyjemny w dotyku. Plastikowe gryzaki są zwykle zimne i mniej atrakcyjne dla zmysłów. Pamiętaj, że w szczególności niemowlęta (ale także małe dzieci i dzieci) doświadczają zabawek wszystkimi zmysłami, więc naprawdę ważne jest, aby upewnić się, że ich zabawki działają i zaspokajają te zmysły w najlepszy możliwy sposób - zwłaszcza zmysł dotyku!

 

 

Drewniane gryzaki - estetyka

 

Drewniane gryzaki dla niemowląt są o wiele bardziej estetyczne niż zabawki plastikowe! Chcemy, aby nasze dzieci miały piękne rzeczy, a zabawki i materiały, które je otaczają na co dzień, były dla nich atrakcyjne, aby mogły się nimi bawić i je odkrywać. Tak jak my, dorośli, lubimy piękne rzeczy, tak i dzieci powinny korzystać z estetycznych, pięknych materiałów.   

 

 

Drewniane gryzaki - ochrona środowiska

 

 

Drewno jest materiałem przyjaznym dla środowiska i trwałym. To chyba najważniejszy powód, dla którego warto wybrać drewniane gryzaki dla niemowląt. To jest niezwykle ważne. Jako naturalnie odnawialny zasób, gryzaki drewniane są o wiele lepsze dla środowiska, nadają się do recyklingu i biodegradacji.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl