Fiorino
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Jeśli zamówienie jest potrzebne wcześniej- wybierz opcję dostawy PRIORYTET.

 

Smoczki Lipinipi - ciekawy pomysł na "pępkowe"

Wyprawka dla dziecka to temat, z którym świeżo upieczeni mama i tata spotykają się już na samym początku swojej przygody z rodzicielstwem. Nie dotyczy to jednak tylko ich. Ileż razy, wybierając się na „pępkowe” lub „roczek”, zastanawialiśmy się co powinniśmy przynieść dla dziecka? Jak często, patrząc na jakąś ciekawą rzecz w sklepie, zadawałeś sobie na pytanie: „Czy Oni czegoś takiego już nie mają?”.

Smoczki Lipinipi - pomysł na trafiony prezent 

Jednym z podarunków, które zawsze będą trafione są smoczki. Powodów tego jest wiele. Ich średnia żywotność ze względów higienicznych to 6 tygodni. Łatwo sobie policzyć ile rodzice będą ich potrzebować, biorąc pod uwagę, że dziecko może ich używać do około 18 miesiąca życia. Musimy też wziąć pod uwagę, że wraz z pojawieniem się w domu dziecka, rodzice spotykają się ze zjawiskiem polegającym na bezpowrotnym znikaniu smoczków w niewyjaśnionych okolicznościach. Śmiało możemy powiedzieć, że w domu, w którym pojawiło się dziecko, smoczków nigdy dosyć.

Jaki wybrać smoczek?

Wybierając odpowiedni smoczek musimy pamiętać o tym, że nie decydujemy tylko o konkretny model czy wzór lub kolor. Najważniejsze jest, żeby wybrany smoczek spełniał surowe normy jakościowe. Trzeba pamiętać, że najważniejsze jest bezpieczeństwo maluszka. Nawet w przypadku tak, zdawałoby się, nieskomplikowanych produktów jak smoczki, musimy kupować świadomie.

Smoczki Lipinipi są takim właśnie bezpiecznym wyborem. Mają unikalny, opatentowany kształt osłony podbródka, zapobiegający otarciom, co ma ogromy wpływa na komfort. Smoczki Lipinipi posiadają również duże otwory na tarczy. Są one bardzo istotne, ponieważ gwarantują odpowiedni przepływ powietrza, dzięki czemu maleństwu nie będą dokuczać odparzenia. Ale co najważniejsze, Lipinipi są smoczkami ortodontycznymi, dzięki czemu nawet częstsze użytkowanie nie stwarza ryzyka pojawienia się wad zgryzu u dzieci.

Możemy więc powiedzieć, że smoczki Lipinipi są racjonalnym wyborem, podyktowanym troską o dzieci. Dodatkowo jednego możemy być pewni. Smoczki Llipinipi na pewną będą się wyróżniać na tle innych prezentów swoją oryginalnością oraz humorem.

Urocze smoczki ze śmiesznymi napisami

To co wyróżnia smoczki Lipinipi to zabawne grafiki oraz napisy zaprojektowane przez rysowników Bielskiego Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej. Zabawne napisy bez wątpienia rozbawią całe towarzystwo. A i rodzice będą mieli okazje do zrobienia fajnych zdjęć ich dzieciom ze smoczkiem z takimi napisami jak: „ON/OFF”,  „Moja Mamusia wie lepiej” czy "Piję, aż padnę".

Nie musimy więc wybierać już pomiędzy czymś przydatnym i praktycznym a ciekawym i zabawnym. 


 

Smoczek to za mało?

W naszej ofercie dostępne są także urocze body niemowlęce, które tworzą urocze sety ze smoczkami. 

 

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl