Fiorino
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Jeśli zamówienie jest potrzebne wcześniej- wybierz opcję dostawy PRIORYTET.

Reklamacje

 Jak złożyć reklamację?

1. Pobierz formularz zwrotu i uzupełnij wszystkie niezbędne dane.

2. Opisz szczegółowo reklamowaną wadę.

3. Reklamowany produkt wraz z formularzem wyślij na adres:

FIORINO Izabela Gądek-Pagacz
ul. Bazarowa 6
43-316 Bielsko-Biała 

4. O przebiegu procedury reklamacyjnej poinformujemy drogą mailową.

 

 Warunki reklamacji: 

  1. Wszelkie zgłoszenia reklamacyjne przyjmujemy i rozpatrujemy zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

  2. Klient powinien zgłosić niezgodność towaru z umową (wady) przed upływem 2 miesięcy od momentu ich stwierdzenia. Użytkowanie towaru z istniejącymi usterkami, prowadzi do nieodwracalnego zniszczenia i uniemożliwia rzetelną ocenę przyczyn powstania uszkodzeń.

  3. Jeżeli towar jest niezgodny z umową (wadliwy), kupujący może żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę, bądź wymianę, chyba, że naprawa bądź wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów.

  4. Producent ustala okres 24 miesięcznej gwarancji na obuwie, przy czym zastrzega sobie prawo do skrócenia tego okresu, jeśli chodzi o anty-poślizgową część podeszwy do 2 miesięcy. Jest to część podeszwy, narażona na normalne zużywanie się podczas użytkowania i jest przez producenta traktowana, jak fleki w obuwiu.

  5. Producent zastrzega sobie prawo do usuwania w uzasadnionych przypadkach niezgodności towaru, w pierwszej kolejności, poprzez naprawę.

  6. Jeśli Kupujący nie może żądać naprawy z przyczyn powyższych, ma on prawo do stosownego obniżenia ceny bądź odstąpienia od umowy.

  7. Kupujący nie może od umowy odstąpić, gdy niezgodność towaru z umową jest nieistotna.

  8. Producent nie ponosi odpowiedzialności za niezgodność towaru z umową, jeśli Kupujący w chwili zawarcia umowy o niej wiedział lub oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć.

  9. Naturalne zużycie (np. starcie spodów obuwia, przetarcia się pasków antypoślizgowych, odkształcenia spowodowane dopasowaniem obuwia do stopy, odbarwienia będące skutkiem przemoczenia bądź przepocenia obuwia, otarcia wierzchniej, kolorowej, licowej warstwy skóry naturalnej w wyniku użytkowania, starcia nadruku w wyniku normalnego użytkowania, uszkodzenia mechaniczne jak przecięcie, rozerwanie, za które producent nie może brać odpowiedzialności) nie jest niezgodnością z umową i może być przyczyną nieuwzględnienia roszczeń reklamacyjnych.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl