Fiorino
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Jeśli zamówienie jest potrzebne wcześniej- wybierz opcję dostawy PRIORYTET.

 

ekoTuptusie Fullfaster - dziecięce buty z miękką podeszwą

Kiedy chcesz wybrać buty dla swojego dziecka, jesteś przytłoczony wyborem? Kuszące jest wybranie uroczej pary mini bucików, ale wybór najlepszych butów dla małego chłopca lub dziewczynki zależy bardziej od dopasowania i funkcji niż od mody. Dlaczego warto wybrać buty dziecięce z miękką podeszwą?

 

Wybór odpowiedniego obuwia dla dziecka to bardzo ważne

Źle dobrane buty mogą powodować ból stóp u dziecka, a także modzele, odciski, wrastające paznokcie lub pęcherze.

W dłuższej perspektywie mogą rozwinąć się poważniejsze problemy, takie jak deformacja stóp i palców. Jeśli Twoje dziecko nosi źle dopasowane buty przez cały okres rozwoju — zwłaszcza przed ukończeniem 5 roku życia — może to również prowadzić do innych długotrwałych problemów z postawą lub chodzeniem — a nawet może powodować ból pleców w późniejszym wieku.


W rzeczywistości wiele problemów ze stopami w wieku dorosłym zaczyna się od źle dopasowanych butów w dzieciństwie.

 

Buty z miękką podeszwą dla dziecka

Wiadome jest, że w  przypadku niemowląt i małych dzieci najlepsze jest chodzenie na boso. Ale kiedy dzieci wychodzą na zewnątrz, ich wrażliwe stopy potrzebują odpowiedniej ochrony. Warto wtedy wybrać buty z miękką podeszwą. Para butów z miękką podeszwą chroni stopy dziecka przed uszkodzeniem, zapewniając jednocześnie wystarczająco dużo miejsca, aby stopy mogły swobodnie pracować. Buty z miękką podeszwą są na tyle elastyczne, że pozwalają małym pluszakom poruszać się naturalnie, czuć i chwytać ziemię. 

 

ekoTuptusie Fullfaster - idealne byty dziecięce

ekoTuptusie Fullfaster to nowy model dobrze znanych na rynku ekoTuptusi. Nowa wersja bucików dziecięcych wyposażona jest w innowacyjny, kauczukowy system antypoślizgowy na całej powierzchni podeszwy, który gwarantuje doskonałą przyczepność stopy nawet do bardzo śliskiego podłoża. Dzięki temu buciki z miękką podeszwą ekoTuptusie Fullfaster zapewniają idealną równowagę między wsparciem i elastycznością zarówno podczas chodzenia w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu. Są wystarczająco cienkie, aby umożliwić dziecku rozwój sensoryczny podczas nauki chodzenia, ale jednocześnie zapewniają ochronę przed urazami oraz gorącymi, zimnymi lub nierównymi powierzchniami.

Pamiętaj, że buty dla Twojego dziecka, aby:

  • Były wygodne oraz dopasowane pod względem długości i szerokości
  • Miały dużo miejsca na palce u stóp
  • Miały elastyczną, płaską podeszwę – podeszwa musi zginać się przy palcach
  • przód buta był szerszy niż pięta – dopasowanie buta do naturalnego kształtu stopy
  • odpowiednio były dopasowane do stopy – nie mogą być za duże, aby stopa nie ślizgała się w środku 

 

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl